22 Czerwiec 2018

STATYSTYCZNY DRUGOKLASISTA!
STATYSTYCZNY DRUGOKLASISTA!Statystyczny drugoklasista naszej szkoły:

* urodził się w kwietniu i ma niebieskie oczy,
* ma jednego brata lub siostrę, ale 449 znajomych na FB,
* urządzenie elektroniczne przy którym spędza najwięcej czasu to telefon,
* zwykle słucha popu i najchętniej ogląda filmy akcji,
* jego ulubionym sportem jest piłka nożna, a nauczycielem pani Ewa Bartoś,
* po ukończeniu gimnazjum wybiera się do technikum.

Tego wszystkiego dowiedzieliśmy się dzięki kolegom z klasy IIb realizującym projekt edukacyjny „Statystyczny drugoklasista”. Zadaniem chłopaków było ustalenie zainteresowań, upodobań i preferencji uczniów klas drugich naszego gimnazjum.
Efekt końcowy ich pracy mogliśmy oglądać na holu 3 piętra, bo tam właśnie chłopcy zorganizowali wystawę plakatów, na których przedstawili wyniki ankiety przeprowadzonej w grudniu.
Brawa dla Szymona Górnego, Wiktora Lewandowskiego, Damiana i Fabiana Lotarskich i Patryka Ochendala! Opiekunem projektu była pani Barbara Kaczmarek.

22 czerwca 2018 r.

Flawiusza i Tomasza