25 Wrzesień 2018

Zakończenie roku szkolnego 2015/16
Zakończenie roku szkolnego 2015/1624 czerwca uczniowie odebrali świadectwa promocyjne a 63 absolwentów po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. Na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego podczas której uczniowie odebrali nagrody za osiągnięcia i pracę na rzecz szkoły.
Z najwyższą pochwałą szkołę ukończyli - Kamil Wawrzyniak, Paulina Gębala, Julia Rączka, Cezary Holiński, Kamil Matczak, Wiktoria Czerwińska, Anna Pokucińska, Karolina Bułgajewska, Karolina Kozłowska.

Świadectwa z biało-czerwonym paskiem otrzymali: Marta Kunicka i Amelia Fajfer z kl. III, Maja Zielaskowska, Marta Borkowska i Julia Rujner z kl. I oraz Marta Kutz, Julia Laskowska, Zuzanna Woźniak, Katarzyna Glinowiecka, Julia Soja, Wojciech Rzepka, Marta Stefańska, Natalia Halik, Natalia Kondej, Klaudia Czachowska, Miłosz Kaliszewski, Bartosz Czubkowski i Klaudiusz Pogorzelski z kl. II.

Na pracę w kole dziennikarskim GIMZETKI nagrodzono Amelię Fajfer, Martę Misiak, Cezarego Holinskiego, Honoratę Jankowską i Filipa Zygmunta.

Wyróżnieni wolontariusze PCK to Karolina Kozłowska, Karolina Bułgajewska, Magda Gmaj, Paulina Netkowska, Sara Sznajder, Jakub Mielnik, Martyna Mira, Daria Czaplicka, Amelia Fajfer i Miłosz Boruta.

Z kołem teatralnym MASKA pożegnali się: Amelia Fajfer, Marta Misiak, Cezary Holiński, Kacper Pyszora, Michał Suszyński, Karolina Bułgajewska, Paulina Gębala i Ola Kitowska.

Na trasach rajdów SKKT udzielali się: Paulina Gębala, Karolina Bułgajewska, Michał Szlitkus i Kamil Wawrzyniak.

Nie zapomniano również o sportowcach. Aktywnie i z sukcesami szkołę reprezentowali: Marcelina Mira, Aleksandra Staszewska, Julia Rączka, Sandra Tokarska, Kamil Wawrzyniak, Nikodem Dobrzeniewski i Filip Zygmunt.

Nagrodę dla najlepiej oszczędzającego ucznia odebrał Kacper Pyszora a dla najlepszego czytelnika Ola Kitowska.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego podziękowali za współpracę Amelii Fajfer, Cezaremu Holińskiemu i Kacprowi Pyszorze a pani dyrektor wręczyła Szkolnego Wiktora Joannie Wojciechowskiej za godne reprezentowanie szkoły na ringach bokserskich.

CZEŚĆ ARTYSTYCZNA - FILM

MARTA SZYMBORSKA