19 Lipiec 2018

Manewry EKOTONA

Grupa uczniów z naszego gimnazjum, pod opieką p. Anny Krzyżykowskiej, w sobotę 26 listopada 2016r., wzięła udział w Manewrach EKOTONA w Marszach na orientację.
Dwie nasze drużyny: Nikoleta Adrych 3D i Jakub Dąbrowski 3D oraz Julia Laskowska 3A i Kacper Laskowski 2A wystartowały na trasie TT.
Pozostałe osoby doskonaliły swoje umiejętności na trasie TP z instruktorem. Wszystkim uczestnikom zabawa z mapą i kompasem bardzo się podobała.
Przed powrotem do domów skorzystaliśmy jeszcze z siłowni i spacerem w doskonałych humorach wróciliśmy przed budynek szkoły.
Czekamy z niecierpliwością na kolejną imprezę turystyczną - rajd pieszy 10 grudnia. Zapraszamy na niego wszystkich chętnych uczniów.

19 lipca 2018 r.

Marcina i Wincentego