23 Czerwiec 2018

Przekaż 1%
Szanowni Państwo!
Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyście korzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku i wspólnie nieśli pomoc dzieciom i placówkom oświatowym do których uczęszczają.
Rozliczając swoje dochody za rok 2016 każdy może przeznaczyć 1 % podatku na placówkę oświatową poprzez Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Chcąc przekazać 1% podatku na pomoc Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy wpisać:
w części „J”:
- w rubryce 137 nr KRS – 0000121592 Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole,
- w rubryce 138 kwotę odpisu 1% od podatku;
w części „K” :
- w rubryce 139 nazwę placówki – Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika, ul. Konarskiego 14 , 86-300 Grudziądz
- w rubryce 140 podatnik w kwadracie stawia X
Serdecznie dziękujemy za wsparcie !

23 czerwca 2018 r.

Wandy i Zeonona