21 Styczeń 2018

Aktualna godzina

Konkurs wiedzy o brytyjskiej Rodzinie Królewskiej
NewsyDnia 30 maja 2017r. w naszej szkole odbył się Konkurs wiedzy o brytyjskiej Rodzinie królewskiej. Do konkursu stanęło 10 uczestników, zarówno z klas pierwszych, drugich jak i trzecich.
Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zgłębiania swojej wiedzy na temat rodziny królewskiej oraz historii Wielkiej Brytanii. Uczniowie musieli odpowiedzieć na szereg pytań zamkniętych, jak również otwartych i wykazać się bardzo szczegółową wiedzą z zakresu kulturoznawstwa czy historii brytyjskiej Rodziny królewskiej.
I miejsce w konkursie zajęła Maja Zielaskowska z klasy 2a, II miejsce Patryk Jasiński z klasy 3b, natomiast III miejsce przypadło Martynie Słowińskiej z klasy 1b.
Uczniom zostały wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy przygotowane przez organizatora.
Zaplanowano przyszłoroczną edycję konkursu.