21 Październik 2018

Konkurs piosenki anglojęzycznej
NewsyDnia 2 czerwca 2017r. podczas szkolnego Festynu środowiskowego odbyła się druga edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. Do konkursu stanęło 5 uczestniczek.
W skład jury wchodzili Pani dyrektor Sylwia Murawska, Pan Daniel Grzybowski – nauczyciel zajęć artystycznych oraz Pani Katarzyna Bińkowska, nauczyciel języka angielskiego. Jury wyłoniło dwoje zwycięzców. Ex aequo pierwsze miejsce zajęły Emilia Szablewska z klasy 3c oraz Wiktoria Wolant z klasy 1c.
Pamiątkowe dyplomy oraz statuetki z napisem "THE BEST VOICE" zostały wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, 23 czerwca br.

MARTA SZYMBORSKA
Inspektor ochrony