19 Styczeń 2018

Aktualna godzina

Konkurs o Wielkich Polakach - podsumowanie
Konkurs o Wielkich Polakach - podsumowanie25 lutego w Refektarzu w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu odbyło się uroczyste podsumowanie rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach pod hasłem "Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński na tle historii polskiego Kościoła w latach 1901 - 1981". Uczennica naszego Gimnazjum Zuzanna Woźniak z kl. 2a zajęła I miejsce w rejonie o otrzymała z rąk Prezydenta nagrodę w postaci roweru.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 3 marca w Toruniu.
Opera NOVA
Opera NOVA26 listopada 2015r. grupa uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum (46 osób) miała przyjemność obejrzenia operetki Johana Straussa „Baron cygański”. Wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na pewno był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Zachwycała wystawność strojów, dekoracji, piękne układy taneczne i popisy aktorskie całego zespołu. W uszach na długo pozostanie nam Marsz Radeckiego czy aria tytułowego bohatera „Wielka sława to żart…”.

Teledysk promujący naszą szkołę
4 kwietnia odbyła się oficjalna premiera teledysku promującego nasze gimnazjum. Pomysłodawcami projektu były panie: Małgorzata Szarzyńska, Aleksandra Nowak, Ewelina Świtaj i Monika Kruszczyńska. W nagraniu wzięło udział 60 uczniów naszej szkoły.
Zobacz teledysk promujący naszą szkołę:
KLIKNIJ TUTAJ lub TUTAJ

Materiał filmowy z Jubileuszu 50 - lecia
Pod adresem WRZUTA.PL można obejrzeć materiał filmowy zarejestrowany podczas Jubileuszu 50 - lecia szkoły, który odbył się 19 lutego 2013 r.

Wyjeżdżasz z dzieckiem za granicę? Sprawdź, czy zrobiłeś wszystko, by mogło kontynuować naukę!
OgłoszenieO co zadbać przed wyjazdem z Polski ? (fragment ulotki)

Twoje dziecko do 18 roku życia podlega obowiązkowi szkolnemu i nauki. Pomyśl o zapewnieniu mu szkoły za granicą zanim wyjedziesz z Polski. Zbierz informacje o systemie edukacji w kraju, do którego jedziesz oraz potrzebne dokumenty.

Wskazane jest, aby już przed wyjazdem Twoje dziecko rozpoczęło naukę języka obcego – łatwiej mu będzie porozumieć się z nauczycielami i dziećmi w nowej szkole. Staraj się zaplanować wyjazd tak, by dziecko nie przerywało nauki w trakcie roku szkolnego.

Wiecej materiałów na stronie: Ministerstwa Edukacji Narodowej.

19 stycznia 2018 r.

Henryka i Mariusza