07 Maj 2021

Konsultacje dla rodziców

Najpiękniejsza Karta Bożonarodzeniowa.
☃️🎄🎅🎁☃️🎄🎅🎁☃️🎄🎅🎁☃️🎄🎅🎁☃️🎄🎅
W konkursie plastycznym pod hasłem"Najpiękniejsza karta bożonarodzeniowa"
1m🥇zajęła Lena Jelińska z kl.3B
2m🥈zajęła Marysia Raszkowska z kl.2A
3m🥉zajęła Sandra Dłużewska z kl.6A oraz Oskar Kaśków z kl.4A
Wyróżnienia otrzymali:Rozalia Tarnachowicz z kl.3A oraz Kacper Mikołajczak z kl.2A
Serdecznie gratulujemy❤❤❤
Nagrody oraz dyplomy przygotowane przez p.Aleksandrę Jabłońską można odebrać w sekretariacie szkoły 21 grudnia 2020r.od godz.10❤
Zapraszamy🎁🎁🎁
Kartka świąteczna - konkurs.
W świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs pt. „Kartka Świąteczna”. Przesłano kilka pięknych i ciekawych prac.
Wyniki konkursu:
I miejsce - Igor Studziński klasa 1 a,
II miejsce -Kacper Paleń klasa 2 a,
III miejsce – Pola Schreiber i Laura Sobisz klasa 1a.
Gratulujemy zwycięzcom, po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy do sekretariatu szkoły.
Dziękujemy za udział w konkursie.
Boże Narodzenie.

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Święta Bożego Narodzenia to radosny czas na który czekają dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom.
W naszej szkole tradycją jest wykonywanie przez wolontariuszy kart bożonarodzeniowych dla chorych osób z Parafii oraz z hospicjum. I tak było w tym roku. ❤Wolontariusze z kl.6A wykonali własnoręcznie przepiękne karty wraz z życzeniami, które zostaną dostarczone przez opiekuna SK PCK p. Aleksandrę Jabłońską chorym z naszego rejonu.❤
Taki drobny gest a osobom samotnym i chorym sprawia bardzo dużo radości❤
Dziękuję wszystkim wolontariuszom❤. Macie ogromne serduszka❤
Podziękowanie.
Imieniny Mikołaja Kopernika
IMIENINY MIKOŁAJA KOPERNIKA
Co roku 6 grudnia, świętujemy imieniny Patrona naszej szkoły.
Z tej okazji w piątek 4 grudnia pani dyrektor Urszula Rynkowska wzięła udział w uroczystości złożenia kwiatów pod pomnikiem jego imienia na Placu Miłośników Astronomii.
MIKOŁAJKI

Dzień Wolontariusza.
Dzień misia.
25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci uszęszczajace do świetlicy szkolnej wzięły udział w konkursie pt."Mój miś".. Wszystkie prace były przepiękne..
I miejsce zajął Igor Studziński z kl. 1a
II miejsce zajęły Luiza Rydzyńska oraz Laura Sobisz z kl.1a
III miejsce zajął Marcel Wiśniewski z kl. 2a
Każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz nagrodę, które zostaną wręczone po powrocie do szkoły.
11 listopada NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

„Niepodległa do hymnu” – akcja śpiewania hymnu państwowego
w dniu 11 listopada 2020 roku o godz. 12.00.
NIEPODLEGŁA DO HYMNU

🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱
"Żeby Polska była Polską"pod takim hasłem dnia 10.11.2020r. w Sz.Podst.Nr 1 uczczono 102 rocznicę Niepodległości Polski.
Podczas zdalnego nauczania uczniowie klas IV i VI z wykorzystaniem pokazu multimedialnego obejrzeli film pt"Historia niepodległości Polski",gdzie w obrazowy sposób zobaczyli czasy kiedy to przez lata niewoli całe pokolenia Polaków walczyły o wolną i niepodległą Polskę.To Im od 11.11.1918r.zawdzięczamy wolność,poczucie dumy narodowej,możliwość pielęgnowania polskich tradycji oraz honorowania bohaterów.
Młodsi uczniowie z klas 1-3 obejrzeli film pt"Co to jest niepodległość?".
Pani Aleksandra Jabłońska wykonała piękną gazetkę oraz zorganizowała konkurs plastyczny pod hasłem"Najpiękniejszy kotylion".Na godzinach wychowawczych dzieci śpiewały hymn Polski oraz pieśni patriotyczne.
🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱🌹🇵🇱

7 maja 2021 r.