27 Lipiec 2021

Konsultacje dla rodziców

Ferie zimowe.
Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu informuje, że w okresie ferii zimowych w 2020 roku przez 2 tygodnie tj. od 27 stycznia do 7 lutego 2020 r. organizowane będą półkolonie dla dzieci grudziądzkich szkół podstawowych (klasy I – VIII).

Półkolonie będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00 po uprzednim podpisaniu przez Rodziców stosowanych dokumentów oraz dokonaniu opłat ustalonych przez organizatora półkolonii.

Półkolonie będą się odbywały w następujących szkołach:

27.01 – 31.01.2020 – Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Nauczycielska 19

3.02 – 7.02.2020 – Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Bydgoska 24.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko na półkolonie w czasie ferii zimowych powinni zgłaszać się bezpośrednio do szkół, które będą organizowały półkolonie w celu podpisania stosownych dokumentów. Dokumenty będą wydawane i przyjmowane w sekretariatach wym. szkół w godz. 7.00 – 15.00 w terminie do 9 stycznia 2020 r.
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY.

W dniach 11-12 grudnia 2019r. w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny🎄. W sprzedaży były piękne stroiki, choineczki, bombki, karty, słodycze, napoje oraz upieczone ciasta🍭. Każda klasa pod opieką wychowawcy przygotowała swoje stanowisko. Uczniowie z radością kupowali upominki dla swoich bliskich. Uzbieraliśmy aż 1390zł. Brawo MY❤
Tysiąc złotych przeznaczyliśmy na leczenie chorego nauczyciela-Akcja "Grudziądz dla Roberta"❤ a resztę na Samorząd Uczniowski.
Bardzo dziękujemy rodzicom za upieczone ciasta oraz dzieciom za wykonanie kart świątecznych.🎄
DZIEŃ DAWCY SZPIKU DLA NAUCZYCIELA ROBERTA REZMERA

Rejestracja:
13 grudnia 2019r.(piątek)
godz. 9-13 (sala 22,IIp.)
Miejsce:Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu, ul.Konarskiego 14.
Liczymy na Was! Serdecznie zapraszamy! ❤❤❤
Konkurs plastyczny.

W konkursie plastycznym pod hasłem "Nie ma innych"
1 miejsce zajęła Lena Krepska z kl. VA
2 miejsce zajęła Aleksandra Butkiewicz z kl. VA
3 miejsce zajął Kacper Tybura z kl. VA
Serdecznie gratulujemy!!!
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Serdecznie zapraszamy dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2019r.w godzinach od 9 do 12.30 na holu II piętra.
W sprzedaży:
stroiki świąteczne, bombki, choineczki, słodycze,
ciasta ,witraże oraz karty wykonane przez uczniów.
Czekamy na Was!!!

Zabawa andrzejkowa.

26 listopada odbyła się tradycyjna zabawa andrzejkowa dla kl. VA. Przewodnicząca SU Sandra Dłużewska przygotowała ciekawe wróżby.
Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, miłość, pech czy może miła niespodzianka.
Całą imprezę uświetniła wspaniała muzyka oraz słodki poczęstunek. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Dzień Pluszowego Misia.

Dnia 22 listopada opiekun Samorządu Uczniowskiego wraz z klasą VA przygotował apel przez radiowęzeł "Dzień Pluszowego Misia". Uczniowie dowiedzieli się dlaczego właśnie 25 listopada obchodzimy to sympatyczne święto oraz wielu ciekawych rzeczy na temat maskotki. Dzieci uwielbiają ten dzień! Kto przyniósł w poniedziałek misia, ten w tym dniu nie był pytany. W szkole było bardzo wesoło! Na korytarzach królowały kolorowe, puchate, małe i duże misie.

"Podziel się posiłkiem".

Po raz kolejny nasza szkoła brała udział w akcji PCK i Caritas "Podziel się posiłkiem".
Uczniowie przynosili artykuły spożywcze dla osób potrzebujących. Jak zawsze można było na Was liczyć! Spisaliście się na medal. Dzięki Wam, na wielu twarzach w święta Bożego Narodzenia zagości uśmiech.
Opiekun p. A. Jabłońska pięknie dziękuje rodzicom i dzieciom za liczny udział w akcji.
Artykuły zostaną przewiezione do marketu Biedronka, gdzie starsi uczniowie również zbierają żywność a następnie do Banku Żywności.

Świętujemy Niepodległość.

Uroczystości związane ze Świętem Niepodległości uczniowie naszej szkoły kontynuowali uczestnicząc
w akademii szkolnej, przygotowując kotyliony w klasach oraz startując w konkursie plastycznym.
W konkursie pod hasłem "Najpiękniejszy kotylion" I miejsce zajęła Paulina Czerwińska z klasy VA,
2 miejsce Tymon Bieliński z klasy IIA, zaś 3 miejsce Oliwia Kępińska z klasy IIIA.
Serdecznie gratulujemy.
Jury brało pod uwagę pomysłowość, estetykę oraz technikę wykonania.
Wszystkie nagrodzone kotyliony można zobaczyć na wystawie prac (hol II piętro).
Zapraszamy.

27 lipca 2021 r.