17 Październik 2018

Konkurs przedmiotowy z informatyki
Newsy16 lutego odbył się etap rejonowy Konkursu przedmiotowego z informatyki. Wzięło w nim udział 7 uczniów, którzy uzyskali co najmniej 80% w etapie szkolnym. Byli to:
Kacper Laskowski i Kacper Orłowski z kl. 2a
Damian Moga i Jakub Koprowski z kl. 2b
Nikoleta Adrych z kl. 3d
Radek Kaznowski z kl. 3b i Mateusz Śródka z kl. 3c

Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie rozwiązali zadania uzyskując wynik co najmniej 85% i awansowali do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 17 marca.
Opiekunem uczniów jest p. Monika Maciejewska

MARTA SZYMBORSKA